Ege Üniversitesi Kampüsü Ofisi Gateway Kariyer Topluluğu

GERİ ETKİNLİKLERİMİZ

SEKTÖR GÜNLERİ
19 Aralık 2016

Gateway Kariyer Topluluğu'nca, daha önce birçok kez düzenlenen Sektör Günleri etkinliği bu yıl 19-20 Aralık'ta Ege Üniversitesi'nin en büyük konferans salonu MÖTBE'de!

Sektör Günleri; 4 farklı sektörün (Kimya, Finans, FMCG ve Sanayi) önde gelen firmalarından gelecek tecrübeli konuşmacıların anlatımı ile, öğrencilerin ileride yer alacakları sektörler ile ilgili detaylı bilgiler edinmelerine yönelik bir etkinliktir. Etkinlikte Allianz, Gübretaş ve Sütaş oturum sponsoru olarak yer alırken, BOSCH, Türk Telekom, Coca Cola gibi birçok saygın firma katılacak ve tamamen ücretsiz!

Etkinlik 19 Aralık Pazartesi sabah saat 10:00 da Kimya Sektörü ile başlıyor. Saat 12:15’e dek sürecek kimya sektörü oturumlarında İnvenura, Petkim, Gübretaş ve Viking Kozmetik gibi önemli firmalar sahnede olacak. Pazartesi öğleden sonra 13:00’da başlayacak olan FMCG (Hızlı Tüketim Malları) sektöründe ise Anadolu Holding, Sütaş, Metro AVM, TAB Gıda, Coca Cola firmaları katılacak ve sunumlarıyla bizleri bilgilendirecekler.

20 Aralık Salı günü sabah saat 10:00’da Finans Sektörü başlayacak ve Tam Faktoring ve Allianz Sigorta’nın katılımları ile gerçekleşek Finans sektörü oturumları saat 12:00’da sona erecektir. Saat 13:00’da son sektör olan Sanayi sektörü başlayıp. Bosch, Türk Telekom, Schenider Elektrik firmalarının katılımı ile sona erecektir.

Oturumlarda firmalar ile ilgili detaylı bilgiler, öğrencilerin farklı sektörlerdeki kariyerlerinde yükselmeleri için kendilerini nasıl geliştirmeleri gerek, iş ve staj imkanları, çalışma prensipleri gibi konulara yer verilecektir.

Sektör Günleri