Ege Üniversitesi Kampüsü Ofisi Gateway Kariyer Topluluğu

Ege Üniversitesi Gateway Öğrenci Topluluğu, 1999 yılında rektörlük onayı ile kurulmuş, üniversitemizin bütün fakültelerindeki öğrencilere hitap eden bir kariyer topluluğudur. Sınırları içinde onlarca fakülte, kültür-sanat-spor alanları, konferans salonları, alışveriş merkezleri ve binlerce kişilik öğrenci yurtlarını barındıran bir kampüsteki topluluğumuz, üniversitedeki genç kitleye ulaşmakta zorlanmamaktadır. Öğrenciler ile iş dünyası arasında bir köprü kurmak görevini üstlenen,

Türkiye’nin en köklü kariyer topluluklarından olan Gateway, aynı zamanda iki yıl Türkiye’nin “En Aktif İş ve Kariyer Kulübü’’ ödülünü almıştır.

 

Üniversite öğrencileri ve iş dünyası arasında bir köprü kurmak amacıyla çalıştığımız topluluğumuzda; her yıl düzenlediğimiz onlarca etkinlik, topluluk içi/dışı eğitimler, workshoplar, teknik geziler ve hazırladığımız sosyal sorumluluk projeleri ile üyelerimizin gelişimlerine imkan sağlıyoruz.

Türkiye’deki üniversitelerin öğrenci toplulukları arasında, kendi çalışma alanımızda en başarılı topluluk olma, topluluktaki üyelerimize üst düzeyde deneyim ve donanımı sağlayarak, iş dünyası içerisinde Gateway’li olmanın tercih sebebi oluşturacağı ufkunu yakalayabilmek ve bunları başarırken de başka oluşumlara örnek teşkil etmek düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.